Obchodní podmínky

NÁZEV PROVOZOVNY:
Farypizza, Americká 662/70, Liberec 7, 460 07

 

PŘEDMĚT ČINNOSTI:
Výroba pokrmů a následný rozvoz.

 

PRODUKTY:
Pizza, minutky, saláty burgery, polévky, těstoviny, gnocchi, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje, cigarety. (Nápoje a cigarety nedoručujeme samostatně)

 

OTEVÍRACÍ DOBA:
Celý týden 10:00 do 21:45

 

OBJEDNÁVKY:
Objednat si můžete každý den od 10.00 hodin do 21:45.

 

Objednávku je možno učinit telefonicky na čísle 602 20 20 21 nebo online prostřednictvím tohoto webu na webové adrese www.farypizza.cz. Vaše objednávka je závazná a v okamžiku objednání se na ní začíná pracovat, proto je nutné vaší objednávku odebrat. V případě opakovaného neodebrání Vaší objednávky, nebo nevhodného chování, další objednávky nebudeme přijímat.

 

PLATBA:
Platbu je možné provést hotově u řidiče, kartou u řidiče, kartou online, stravenkami k tomu určených ( na stravenky nevracíme )

 

PLATBA HOTOVĚ:
Nahlaste prosím operátorce jestli-že u sebe máte bankovku větší nominální hodnoty než pětistovku. Z důvodu bezpečnosti řidiču nevozí u sebe větší hotovost.

 

PLATBA KARTOU U ŘIDIČE:
Nahlaste prosím předem platbu kreditní kartou, aby si mohl řidič vzít terminál pro Vaší platbu. Dodržujte prosím bezpečnostní pravidla, která jsou obvyklá.

 

PLATBA STRAVENKAMI:
Stravenky příjímáme Ticket restaurant,sodexo,cheque dejeuner  a na STRAVENKY NEVRACÍME, proto si vždy spočítejte nákup dopředu aby se Vám vyplatil.

 

PLATBA KARTOU PŘI ONLINE OBJEDNÁVCE:
Platí se způsobem obvyklém jako při nakupování v e-schopu.

 

ONLINE OBJEDNÁVKY A REGISTRACE:
Na našich webových stránkách www.farypizza.cz si mužete objednat online v seksi  /online objednávky/. Při první objednávce zadejte své doručovací údaje a postupujte běžným způsobem. Bez zadaného telefonního čísla a adresy, nebude Vaše objednávka přijata. Do vašeho emailu Vám poté příjdou veškere informace, které budete potřebovat. 

 

DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK:
Rozvoz zajišťujeme z naší provozovny na adrese Americká 662/70. Objednávky rozvážíme po Liberci a jeho blízkém okolí. Firma Farypizza se zavazuje objednané zboží doručit v dobré kvalitě a teplé na adresu uvedenou v objednávce a to co nejrychleji.

 

REKLAMAČNÍ ŘÁD:
V případě pochybností o kvalitě jídla můžete jídlo reklamovat. Na reklamaci se vztahuje klasický reklamační řád.  Volejte naší linku 602 20 20 21 a oprávněnou reklamací budeme vždy řešit . Jídlo, které má závadu vyměníme, nebo řešíme vrácením peněz. V žádném případě jídlo nevyhazujte, ale předejte kurýrovy, který ho doručí zpět k posouzení. Vaše připomínky nebo stížnosti vždy vyřešíme k oboustranné spokojenosti. Můžete nám i napsat na firemní email info@farypizza.cz  Na každou připomínku se snažíme reagovat do 24 hodin.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Zasláním online objednávky nebo zadání telefonické objednávky dáváte souhlas se spracováním Vašich osobních dat ( Vaše jméno, tel. číslo, emailová adresa, korespodeční adresa ) nutné k vytvoření Vaší objednávky pro firmu Faripizza, Pavel Farský Americká 662/70 Liberec, IČO 413020450. V zájmu zlepšování našich služeb může být Váš hovor zaznamenán. Firma Farypizza dále tyto údaje použije pouze pro informování svých zákazníku o změnách nabídek svých pokrmů, nebo k zasílání nového menu. Pro zrušení zasílání nabídek máte možnost tuto nabídku odhlásit na konci informačního emailu.