Rozvoz Pizza Liberec | Online objednávky | Obchodní podmínky
Farypizza, Americká 662/70 Liberec 10, 460 07

Telefon pro objednání

602 20 20 21

 

Obchodní podmínky

OBCHONÍ PODMÍNKY

NÁZEV PROVOZOVNY: Farypizza, Americká 662/70, Liberec 7, 460 07

PŘEDMĚT ČINNOSTI: Výroba pokrmů a následný rozvoz.

PRODUKTY: Pizza, minutky, saláty burgery, polévky, těstoviny, gnocchi, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje, cigarety. (Nápoje a cigarety nedoručujeme samostatně)

OTEVÍRACÍ DOBA: Pondělí od 10:00 do 21:45, úterý až neděle od 10:00 do 22:45

OBJEDNÁVKY: Objednat si můžete každý den od 10.00 hodin do 00.00 hodin

objednávku je možno učinit telefonicky na čísle 602 20 20 21 nebo online prostřednictvím tohoto webu na webové adrese www.farypizza.cz. Vaše objednávka je závazná a v okamžiku objednání se na ní začíná pracovat, proto je nutné vaší objednávku odebrat. V případě opakovaného neodebrání Vaší objednávky, nebo nevhodného chování, další objednávky nebudeme přijímat.

PLATBA: Platbu je možné provést hotově u řidiče, kartou u řidiče, stravenkami k tomu určených ( na stravenky nevracíme )

PLATBA HOTOVĚ: Nahlaste prosím operátorce jestli-že u sebe máte bankovku větší nominální hodnoty než pětistovku. Z důvodu bezpečnosti řidiču nevozí u sebe větší hotovost.

PLATBA KARTOU U ŘIDIČE: Nahlaste prosím předem platbu kreditní kartou, aby si mohl řidič vzít terminál pro Vaší platbu. Dodržujte prosím bezpečnostní pravidla, která jsou obvyklá.

PLATBA STRAVENKAMI: Stravenky příjímáme Ticket restaurant,sodexo,cheque dejeuner  a na STRAVENKY NEVRACÍME, proto si vždy spočítejte nákup dopředu aby se Vám vyplatil.

PLATBA KARTOU PŘI ONLINE OBJEDNÁVCE: Platí se způsobem obvyklém jako při nakupování v e-schopu.

ONLINE OBJEDNÁVKY A REGISTRACE: Na našich webových stránkách www.farypizza.cz si mužete objednat online v seksi  /online objednávky/. Při první objednávce zadejte své doručovací údaje a postupujte běžným způsobem. Bez zadaného telefonního čísla a adresy, nebude Vaše objednávka přijata. Do vašeho emailu Vám poté příjdou veškere informace, které budete potřebovat. 

DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK: Rozvoz zajišťujeme z naší provozovny na adrese Americká 662/70. Objednávky rozvážíme po Liberci a jeho blízkém okolí. Účtujeme 5 kč za kilometr. Firma Farypizza se zavazuje objednané zboží doručit v dobré kvalitě a teplé na adresu uvedenou v objednávce a to co nejrychleji.

REKLAMAČNÍ ŘÁD: V případě pochybností o kvalitě jídla můžete jídlo reklamovat. Na reklamaci se vztahuje klasický reklamační řád.  Volejte naší linku 602 20 20 21 a oprávněnou reklamací budeme vždy řešit . Jídlo, které má závadu vyměníme, nebo řešíme vrácením peněz. V žádném případě jídlo nevyhazujte, ale předejte kurýrovy, který ho doručí zpět k posouzení. Vaše připomínky nebo stížnosti vždy vyřešíme k oboustranné spokojenosti. Můžete nám i napsat na firemní email info@farypizza.cz  Na každou připomínku se snažíme reagovat do 24 hodin.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Zasláním online objednávky nebo zadání telefonické objednávky dáváte souhlas se spracováním Vašich osobních dat ( Vaše jméno, tel. číslo, emailová adresa, korespodeční adresa ) nutné k vytvoření Vaší objednávky pro firmu Faripizza, Pavel Farský Americká 662/70 Liberec, IČO 413020450. V zájmu zlepšování našich služeb může být Váš hovor zaznamenán. Firma Farypizza dále tyto údaje použije pouze pro informování svých zákazníku o změnách nabídek svých pokrmů, nebo k zasílání nového menu. Pro zrušení zasílání nabídek máte možnost tuto nabídku odhlásit na konci informačního emailu.